27 srpnja, 2024
Korner 365 » Las Palmas uvjerljiv u dvoboju s Villarrealom, remi Mallorce i Celte

Las Palmas uvjerljiv u dvoboju s Villarrealom, remi Mallorce i Celte

1 min read

Nogometaši Las Palmasa s uvjerljivih 3:0 pobijedili su Villarreal u susretu 20. kola španjolskog nogometnog prvenstva.

Pogodak za vodstvo domaće momčadi u 8. minuti postigao je Kirian Rodriguez nakon asistencije Alberta Moleira.

U 51. minuti za 2:0 zabio je Juanma Herzog, a asistenciju je upisao Sandro Ramirez.

Za konačnih 3:0 zabio je ponovno Kirian Rodriguez u 63. minuti susreta. Javier Munoz je bio asistent za ovaj pogodak.

U drugom susretu ovog dana Mallorca i Celta su odigrali 1:1.

Vodstvo gostima donio je Iago Aspas u 10. minuti. Pogrešku domaće obrane iskoristio je norveški napadač Jorgen Strand Larsen i dodao loptu do gostujućeg kapetana Aspasa koji zabija za prednost Celte.

Za izjednačenje i konačnih 1:1 zabio je Cyle Larin u 43. minuti, nakon dobre povratne lopte koju mu je poslao Gonzalez.