Korner 365 » Micović nakon poraza od Borca: “Svi će se morati dobro pomučiti da pobjede Zvijezdu 09”

Nakon senzacionalne pobjede protiv Zrinjskog u prošlom kolu, momčad Zvijezde 09 u ovom je kolu poražena 1:2 od vodećeg Borca, a svoj komentar na tijek susreta dao je pomoćni trener domaće momčadi Marko Micović.

Čestitao je Borcu na pobjedi i svojim igračima na dobro odigranoj utakmici.

Prvo poluvrijeme je ovo bila jedna izjednačena utakmica gdje smo mi dopustili da iz jednog prekida pred kraj poluvremena primimo pogodak i to je za momčad nedopustivo. U drugom poluvremenu smo probali preokrenuti rezultat, ali opet iz naše pogreške dopustimo Borcu da nas kazni i povede 0:2. U nastavku utakmice smo bili ravnopravan protivnik. Imali smo dobar udarac Godswilla koji je mladi vratar Borca fenomenalno obranio, ali malo je nedostajalo sreće da dođemo do izjednačenja. Ovime ne želim umanjiti pobjedu Borca, ali mislim da smo mi pružili dobru utakmicu i smatram da naši navijači i navijači Borca koji su došli po ovom hladnom vremenu mogu biti zadovoljni. Mi nastavljamo dalje tražiti slamku spasa i već u sljedećem kolu nam dolazi Široki Brijeg i na toj utakmici ćemo juriti pobjedu. Sigurno je ćemo svima do kraja prvenstva biti težak zalogaj. Mi ćemo igrati svaku utakmicu na pobjedu kako bismo ostali u ligi, iako to sada iz ove situacije možda izgleda nemoguće. Međutim, čuda se događaju i dokle god matematički budemo u igri, svi će se o kraja morati dobro pomučiti da pobjede Zvijezdu 09″, rekao je Micović.