Novo pojačanje na Pecari: Ante Bolanča obukao dres Širokog Brijega
1 min read
Foto: NK Široki Brijeg
NK Široki Brijeg nastavlja s jačanjem igračkog kadra za novu sezonu, a najnovije pojačanje kluba s Pecare je lijevi bek Ante Bolanča, koji je potpisao ugovor do ljeta 2027. godine.
Kako je objavljeno na službenoj stranici kluba, Bolanča će svojim kvalitetama i radnom etikom pojačati konkurenciju u obrambenoj liniji te predstavljati dodatnu opciju stručnom stožeru u nadolazećim izazovima.
Nakon potpisa ugovora novi igrač Širokog Brijega nije skrivao zadovoljstvo dolaskom na Pecaru.
„Sretan sam i ponosan što u NK Široki Brijeg imam priliku započeti novo poglavlje svoje karijere. Zahvaljujem klubu na ukazanom povjerenju, kao i svima koji su me podržavali na ovom putu. Dat ću sve od sebe kako bih opravdao očekivanja te da zajedno s ekipom, uz Božju pomoć, ostvarimo klupske ciljeve“, poručio je Bolanča.
Dolaskom Bolanče Široki Brijeg dobio je dodatnu opciju na poziciji lijevog beka, a u klubu vjeruju kako će se brzo uklopiti u momčad i svojim igrama doprinijeti ostvarenju ambicija u novoj sezoni.
Bolanča dolazi u Široki Brijeg iz hrvatskog drugoligaša NK BSK Bijelo Brdo, za koji je nastupao tijekom posljednje sezone. Prije toga igrao je za NK Dugo Selo, NK Hrvace i matični HNK Šibenik, gdje je prošao omladinsku školu i upisao nastupe za seniorsku momčad.
Iz NK Široki Brijeg novom su igraču poželjeli dobrodošlicu i mnogo uspjeha u plavo-bijelom dresu.
