Korner 365 » Očajna Hrvatska poražena od Walesa i zakomplicirala situaciju u skupini

Očajna Hrvatska poražena od Walesa i zakomplicirala situaciju u skupini

Hrvatska nogometna reprezentacija doživjela je poraz u Cardiffu od Walesa 2:1 u utakmici kvalifikacija za Europsko prvenstvo.

Hrvatska nogometna reprezentacija zasluženo je poražena od Walesa rezultatom 2:1 u 8. kolu Kvalifikacija za Europsko prvenstvo.

Nevjerojatna pogreška naše obrane u 47. minuti i Harry Wilson je lob-udarcem prevario Livakovića za erupciju na stadionu u Cardiffu.

U 60. minuti još jednom Harry Wilson koji zabija za 2:0 Walesa, ništa nije mogla hrvatska obrana. Ubacio je Daniel James s lijeve strane, potpuno sam bio je Wilson, Livaković je samo pogledom ispratio loptu koja je išla u mrežu.

U 75. minuti dočekali su Vatreni jednu priliku, Pašalić se ubacio na drugu vratnicu nakon Mooreove loše reakcije i zabio.

Nažalost rezultat se nije promijenio do kraja.

U drugom susretu iz naše skupine Turska je sa 4-0 pobijedila Latviju golovima Akguna (58), Tosuna (83, 90+2) i Akturkoglua (87).

Turska sada vodi na ljestvici skupine sa 16 bodova, Hrvatska i Wales imaju po 10 bodova i susret manje od Turske.