Korner 365 » Podjela bodova u derbiju Borca i Zrinjskog u Banja Luci

Podjela bodova u derbiju Borca i Zrinjskog u Banja Luci

Nogometaši Borca i Zrinjskog odigrali su 0:0 u derbiju 11. kola Premijer lige BiH na Gradskom stadionu u Banja Luci.

U 14. minuti prva prava prilika na utakmici i to za goste. Ćuže je pobjegao po desnoj strani i pucao, ali lopta pogađa vratnicu.

Dvije minute kasnije dobru priliku propustili su domaći kada je Kvržić ubacio s desne strane, ali Lukić i Blagaić su kasnili na tu loptu u petercu.

Samo minutu kasnije silovitim udarcem Herrera je s nekih 25 metara zatresao vratnicu Marićevog gola.

U 18. minuti Jurilj puca glavom nakon ubačaja Čavića, ali Marić brani njegov udarac.

Blagaić je puca s dvadesetak metara, ali lopta ide malo pored vratnice u 22. minuti susreta.

Lukić u 33. minuti glavom puca iz teške situacije, lopta ide preko gola.

Na početku drugog dijela nakon kornera Ćuže ostaje sam na sedam metara od gola Borca, ali loše puca glavom i lopta ide daleko od gola.

U 62. minuti Memija je ubacio u šesnaesterac, Ćuže pokušao petom, no brani taj udarac Mijatović.

Kolumbijac Herrera silovito je pucao iz slobodnog udarca u 67. minuti, ali njegov pokušaj ukrotio je vratar Marić.

U 74. minuti Ćuže je opet u dobroj poziciji, ali njegov udarac je blokiran.

Fićović je pucao u 81. minuti, ali to je lagan plijen za Marića.

U 87. minuti Kvržić je ubacio, Cortez pokušao glavom, ali lopta ide pravo u dobro postavljenog Marića.

Dobra prilika za goste u 93. minuti. Sabljić nakon prekida puca, ali pravo u Mijatovića.

U sljedećem kolu Borac dočekuje Široki Brijeg, dok će Zrinjski u goste Posušju.

Borac je zadržao prvo mjesto s 26 osvojenih bodova, na drugom mjestu je Sarajevo koje ima 23 boda, Zrinjski je na trećem mjestu s 22 boda, dok je Široki Brijeg četvrti i ima 19 bodova.