27 srpnja, 2024
Korner 365 » Posušje poraženo u napetoj utakmici protiv Veleža

Posušje poraženo u napetoj utakmici protiv Veleža

1 min read

Nogometaši Veleža svladali su Posušje rezultatom 1:0 u prvoj utakmici 10. kola Premijer lige BiH na stadionu Rođeni.

Velež je stigao do vodstva samo 27 sekundi nakon početka drugog poluvremena, a strijelac je bio Nermin Haskić koji je pogodio nakon ubačaja Vehabovića.

Mostarci su uspjeli udvostručiti prednost u 62. minuti utakmice kada je Kolić dobro reagirao nakon lijepe akcije Veleža, a u “praznu mrežu” gostiju loptu je poslao Adnan Džafić.

Posušje je u konačnici uspjelo postići jedan pogodak, a strijelac je bio Dominik Begić.

U 84. minuti utakmice Velež je mogao postići i treći pogodak iz jedanaesterca, ali je udarac Haskića obranio odlični Kolić.

Posušje je do izjednačenja moglo u 89. i 90. minuti. Prvo udarac Brkovića brani Hadžikić. Onda velika prilika kada je Boban prošao Hadžikića, ali otišao je previše ukoso, vratio je povratnu, nteko od igrača Posušja je pucao, ali Mahmić blokira udarac.