Korner 365 » Real pred kraj slomio Napoli, Inter stigao tri pogotka zaostatka

Real pred kraj slomio Napoli, Inter stigao tri pogotka zaostatka

Nogometaši Real Madrida svladali su s 4:2 Napoli u 5. kolu skupine C Lige prvaka.

Gosti su poveli u 9. minuti kada je Di Lorenzo poslao loptu u šesnaesterac, a tamo se najbolje snašao Simeone i pogodio za vodstvo Napolija.

Samo dvije minute kasnije domaća momčad je izjednačila kada je pogodak postigao brazilski krilni napadač Rodrygo.

U 22. minuti nakon preciznog ubačaja Alabe na pravom mjestu bio je Bellingham koji je pogodio za preokret Reala.

Na samom otvaranju drugog dijela u 47. minuti Zambo-Anguisa je pogodio za izjednačenje.

Za 3:2 vodstvo Reala pogodio je mladi argentinski veznjak Nicolas Paz u 84. minuti susreta. Joselu je pogodio za konačnih 4:2 u 94. minuti nakon sjajne asistencije Bellinghama.

U ovoj skupini odigrana je utakmica između Brage i Union Berlina, a završilo je 1:1.

Niakate je kod domaće momčadi dobio crveni karton u 30. minuti. U 42. minuti pogodio je Gosens za vodstvo gostiju nakon asistencije Roussillona.

Za konačnih 1:1 pogodio je Djalo u 51. minuti nakon asistencije Horte. Nenad Bjelica debitirao je na klupi Union Berlina.

U skupini D zanimljivu utakmicu odigrali su Benfica i Inter, a završilo je 3:3 u napetom susretu.

Domaći su imali čak 3:0 prednost na poluvremenu, ali talijanski klub je stigao do izjednačenja i boda u ovom susretu.

Joao Mario je u 5. minuti načeo mrežu gostiju, a već u 13. minuti svojim drugim pogotkom na susretu udvostručio je vodstvo domaće momčadi. Stigao je do hat-tricka i donio veliku prednost Benfici u 34. minuti susreta.

U drugom poluvremenu gosti su stigli do boda, a povratak je krenuo u 51. minuti kada je pogodio Arnautović. Gosti se u potpunosti vraćaju u igru pogotkom Frattesija u 58. minuti susreta.

Izjednačenje i vrijedan bod Interu donio je Sanchez u 72. minuti iz jedanaesterca.

Do kraha susreta domaća momčad je ostala s deset igrača na terenu, kada je u 86. minuti crveni karton dobio Antonio Silva.

Galatasaray i Manchester United odigrali su 3:3 u zanimljivom susretu.

Za vodstvo gostiju pogodio je mladi argentinski krilni napadač Garnacho u 11. minuti nakon asistencije Fernandesa.

U 18. minuti Burno Fernandes je pogodio za 0:2 nakon asistencije Shawa.

Zaostatak je smanjio Ziyech u 29. minuti susreta. U 55. minuti za 1:3 pogodio je McTominay.

Galatasaray se u igru vratio drugim pogotkom Ziyecha u 62. minuti susreta.

Za izjednačenje domaće momčadi pogodak je postigao Akturkoglu u 71. minuti nakon asistencije Ziyecha.