Korner 365 » Široki nakon jedanaesterca bolji od Sutjeske

Široki nakon jedanaesterca bolji od Sutjeske

Nogometaši Širokog Brijega pobjedom na gostovanju kod Sutjeske u Foči plasirali su se u 1/8 finala Kupa BiH.

U 52. minuti Ćavar je pucao s dvadesetak metara, lopta se odbila do Chinedua koji pogađa za vodstvo Širokog.

Pet minuta nakon toga domaća momčad je došla do izjednačenja pogotkom Blagojevića. Rezultat je do kraja ostao 1:1 i pristupilo se izvođenju jedanaesteraca.

Domaća momčad pružila je dobar otpor u ovoj utakmici favoriziranom Širokom Brijegu.

Nakon jedanaesterca Široki je slavio 5:4 i prošao u osminu finala.

Junak utakmice je mladi vratar Ivan Puljić koji je obranio posljednja dva jedanaesterca igračima Sutjeske.

4:5 Mihajlović (Puljić brani)

Podsjetimo, ova dva kluba susrela su se također 2010.godine u 1/16 finala Kupa BiH kada je Široki Brijeg na Pecari slavio s visokih 6:0 i prošao dalje.

Utakmicu 1/16 finala Kupa BiH odigrali su Radnik Hadžići i Borac Banja Luka, a banjalučki klub slavio je 0:1 i prošao dalje.