27 srpnja, 2024
Korner 365 » Široki poražen u hercegovačkom derbiju na Mokrom Docu

Široki poražen u hercegovačkom derbiju na Mokrom Docu

1 min read

Nogometaši Širokog Brijega poraženi su 0:2 od Zrinjskog u hercegovačkom derbiju u sklopu 17. kola Premijer lige BiH na Mokrom Docu.

Gosti su poveli iz sumnjive situacije u 33. minuti. Domaći su tražili prekršaj nad vratarom Tomićem, ali glavni sudac Darko Gedžić nije ništa dosudio. To je iskoristio Ivančić i pogodio za 0:1.

U 57. minuti susreta gosti su pogotkom Bilbije stigli do 0:2 u hercegovačkom derbiju.

U 86. minuti domaći su tražili igranje rukom, ali Gedžić se nije oglasio.

Široki i nakon osam utakmica ne zna za pobjedu i slijedi im dubinska analiza cijele ove godine koja je za klub s Pecare bila izuzetno teška. Zrinjski se nakon poraza od AZ Alkmaara i Zvijezde vratio na pobjednički kolosijek.

U posljednjem susretu jesenskog dijela sezone Široki gostuje Zvijezdi, dok će Zrinjski nakon Aston Ville dočekati Sarajevo u Premijer ligi BiH.