Korner 365 » Široki poražen u hercegovačkom derbiju

Široki poražen u hercegovačkom derbiju

Nogometaši Širokog Brijega poraženi su rezultatom 3:1 od Zrinjskog u zaostaloj utakmici 6. kola Premijer lige BiH.

U 6. minuti prva prilika na susretu kada Ćuže pogađa gredu.

Domaća momčad je u 10. minuti povela pogotkom Josipa Ćorluke.

Dvije minute kasnije prilika za goste kada puca Ćavar, Marić odbija loptu do Chinedua koji puca preko gola.

Odmah u sljedećem napadu domaći dolaze do drugog gola, a strijelac je Nemanja Bilbija

U 23. minuti veliku grešku Ramića koji gubi loptu pred svojim golom, koristi Marijan Ćavar i smanjuje na 2:1, a asistenciju je upisao Filip Matić.

Odmah u sljedećem napadu Matić puca glavom, ali brani vratar Zrinjskog.

U 29. minuti dobru priliku za goste propustio je Chinedu, a njegov udarac prošao je malo uz vratnicu.

Ćavar je pucao iz voleja u 33. minuti, a njegov udarac brani Marić.

U 42. minuti Ćuže je dobro prošao po lijevoj strani, pokušao je uposliti Bilbiju, ali Tomić dobro reagira.

U 44. minuti Ćuže je prošao nekoliko svojih čuvara, ali njegov udarac brani Tomić, lopta se odbija na nogu Bilbije koji pogađa za 3:1.

Na početku drugog dijela Ivančić je pucao s ruba šesnaesterca, ali brani to vratar Širokog.

U 63. minuti Bilbija je pucao s nekih 12 metara, lopta ide malo pored vratnice.

U 91. minuti susreta mladu Gašpar je izašao sam pred Marića, ali njegov udarca ide pored gola. To je bilo posljednje što je viđeno u 73. hercegovačkom derbiju.

Zrinjski za vikend ide u goste GOŠK-u iz Gabele, dok će Široki na stadionu Mokri Dolac u Posušju dočekati momčad Veleža.