27 srpnja, 2024
Korner 365 » Široki poražen u prvoj utakmici polufinala na Barama

Široki poražen u prvoj utakmici polufinala na Barama

1 min read

Nogometaši Širokog Brijega upisali su poraz 1:3 od banjalučkog Borca u prvom susretu polufinale Kupa BiH koji je odigran na čitlučkim Barama.

U 21. minuti susreta Kvržić je ubacio loptu u šesnaesterac, a Blagaić je primio i postigao pogodak za vodstvo Borca.

Igrala se 24. minuta kada su u jednoj akciji domaći imali tri velike prilike. Prvo je Mamić šutirao, brani Milošević. Na odbijanac je natrčao Kuprešak i pucao, ali opet vratar Borca brani. Na kraju je pokušao Chinedu, no lopta ide pored gola.

Blagaić je ubacio iz slobodnog udarca, a Jokić glavom pogađa za 0:2 na Barama u 29. minuti susreta.

Za 0:3 zabio je mladi David Vuković iz slobodnog udarca u 61. minuti utakmice.

U 71. minuti Bagarić je ubacio loptu u šesnaesterac, Mamić lijepo spustio glavom za Mišića koji pogađa mrežu Borca.

Uzvratna utakmica igrat će se 17. travnja na stadionu u Banja Luci.