27 srpnja, 2024
Korner 365 » Široki pred kraj ispustio pobjedu protiv Veleža

Široki pred kraj ispustio pobjedu protiv Veleža

1 min read

Nogometaši Širokog Brijega i Veleža odigrali su 2:2 u susretu 15. kola Premijer lige BiH koji je odigran na Mokrom Docu u Posušju.

U 8. minuti kapetan Marijan Ćavar je presjekao napad gostiju, povukao loptu i preciznim prizemnim udarcem pogodio za vodstvo Širokog u derbiju.

Velež je izjednačio na samom otvaranju drugog poluvremena pogotkom Dženana Puce.

Široki je ponovno stigao do prednosti u 66. minuti kada je svoj drugi pogodak na susretu postigao Marijan Ćavar. Potegnuo je s ruba šesnaesterca i matirao gostujućeg vratara.

Do izjednačenja su gosti došli u 90. minuti nakon što je korner izveo Vehabović, a u gužvi se najbolje snašao Peco koji pogađa za 2:2.

Sljedeći izazov za igrače Marijana Budimira je utakmica šesnestine finala Kupa BiH koju Široki igra na gostovanju kod Sutjeske u Foči. Velež će u sljedećem kolu dočekati Sarajevo.