Široki predstavio još jednog novog igrača
1 min read
Foto: NK Široki Brijeg
NK Široki Brijeg predstavio je novo pojačanje za predstojeću sezonu. Novi član plavo-bijelih postao je vezni igrač Luka Romac, koji je s klubom s Pecare potpisao ugovor do ljeta 2027. godine.
Romac će pojačati konkurenciju u veznom redu te će biti na raspolaganju stručnom stožeru u nadolazećim natjecateljskim izazovima.
Nakon potpisa ugovora, novi veznjak Širokog Brijega izrazio je zadovoljstvo dolaskom u klub.
– Zahvaljujem klubu na ukazanom povjerenju i prilici da postanem dio ekipe. Dat ću svoj maksimum u svakoj utakmici kako bismo zajedno ostvarili što bolje rezultate – poručio je Romac.
Romac u Široki Brijeg dolazi nakon što je posljednjih sezona nastupao za HNK Rijeku, a tijekom karijere nosio je i dresove Hrvatskog dragovoljca, Sesveta i Dubrave. Riječ je o 26-godišnjem veznom igraču koji može pokriti više pozicija u sredini terena te bi svojim iskustvom trebao predstavljati značajno pojačanje za momčad Deana Klafurića.
Iz NK Široki Brijeg novom su igraču poželjeli puno uspjeha u plavo-bijelom dresu i mnogo dobrih nastupa na Pecari.
