16 rujna, 2024
Korner 365 » Slavija i Leotar podijelili bodove: Leko i Govedarica susret obilježili sjajnim golovima!

1 min read

Nogometaši Slavije i Leotara podijelili su po bod u utakmici 3. kola m:tel Prve lige Republike Srpske odigravši 1:1.

U posljednjim trenucima prvog poluvremena Nikola Leko je s vrha šesnaesterca pogodio pod gredu gola Vladimira Vlače.

U 77. minuti Slobodan Vučinić je srušen na nekih 25 metara od gola Slavije, a Miljan Govedarica iz slobodnog udarca šalje loptu u same rašlje, nedodirljivo za Vidakovića i na semaforu stoji 1:1 što je bio i konačan rezultat susreta.

U sljedećem kolu Slavija gostuje kod Zvijezde 09, dok će Leotar na domaćem terenu dočekati Željezničar iz Banja Luke.

SLAVIJA: Vlačo, Gojković, Hadžibegović, Beširević, Erić (od 46. Vučinić), Rastoka (od 46. Timotija), Dabić (od 61. Bjeloš), Arbinja, Mandić, Karić (od 84. Lubura), Govedarica

LEOTAR: Vidaković, Batos, Babić, Đuričin (od 59. Maksimović), Begić, Kolak, Leko (od 71. Vukajlović), Đajić, Radenović,  Radosavljević (od 71. Pandžić), Milić (od 88. Đuričković)