Korner 365 » Velež stigao do uvjerljive pobjede nad Zrinjskim

Velež stigao do uvjerljive pobjede nad Zrinjskim

Nogometaši Veleža svladali su s 3:0 Zrinjski u mostarskom derbiju 14. kola Premijer lige BiH.

U 41. minuti akcija po desnoj strani počela je od Oreča, Guliashvili je ostavio povratnu za Vehabovića koji ubacuje, a Haskić sa nekoliko metara pogađa za mrežu gostiju.

Guliashvili je sjajno ukrao loptu na nekih 40 metara od gola Zrinjskog i kao metak se ispalio prema golu te sa 10 metara rutinski savladao Marića u 52. minuti susreta.

U 79. minuti susreta riješeno je pitanje pobjednika. Senić griješi, Guliashvili opet krade loptu i pogađa za 3:0.

Crveni karton Bradariću zbog oštrog starta nad Mlinarićem u 91. minuti.

U sljedećem kolu Velež gostovati Širokom Brijegu, dok će Zrinjski najprije odigrati zaostalu utakmicu s Širokim Brijegom i nakon toga u sljedećem kolu će igrati u gostima kod GOŠK-a.