Korner 365 » Velež uvjerljivo slavio u Gabeli

Velež uvjerljivo slavio u Gabeli

Screenshot

GOŠK i Velež utakmicom u Gabeli otvorili su 13. kolo Premijer lige BiH, a uvjerljivu pobjedu rezultatom 0:4 odnijeli su Rođeni.

Velež je poveo pred kraj prvog poluvremena u drugoj minuti sudačke nadoknade preko Nermina Haskića koji je pogodio za 1:0.

Rođeni su postigli drugi pogodak u 68. minuti utakmice, a tada je Guliahsvili pogodio na odbijanac od vratara Vasilja. Samo tri minute kasnije novi pogodak Haskića, a ovoga puta pogodio je glavom nakon ubačaja Vehabovića.

Konačan rezultat utakmice od 4:0 postavio je kapetan GOŠK-a, Riad Šuta koji je zatresao vlastitu mrežu nakon ubačaja Haskića i tako postavio konačnih 4:0.