Korner 365 » Zrinjski preokretom poražen od Legije u Mostaru

Zrinjski preokretom poražen od Legije u Mostaru

Nogometaši Zrinjskog poraženi su od poljske Legie rezultatom 1:2 u susretu 3. kola skupine E Konferencijske lige.

Zrinjski je poveo u 30. minuti susreta, a strijelac vodećeg pogotka bio je Nemanja Bilbija nakon asistencije Josipa Ćorluke.

Samo tri minute kasnije gosti su izjednačili. Slobodan Jakovljević pokušao je blokirati udarac, ali je promijenio smjer lopti i ona je otišla u mrežu.

Mario Ćuže bio je prvi na odbijancu i zakucao je loptu u mrežu u 53. minuti, ali ovaj pogodak je poništen nakon VAR provjere.

U 62. minuti slovenski napadač Blaž Kramer zabio je glavom iz teške pozicije. Skočio je visoko i pucao snažno u desne rašlje Marićeva gola. Gol je priznat nakon provjere VAR tehnologije.

Matija Malekinušić je naletio na loptu u šesnaestercu i svladao gostujućeg vratara udarcem u donji lijevi kut u 68. minuti, ali je sudac nakon VAR provjere poništio pogodak.

U drugoj utakmici ove skupine Aston Villa je uvjerljivo s 1:4 slavila na gostovanju kod AZ Alkmaara.