26 srpnja, 2024
Korner 365 » Zrinjski uvjerljivo slavio u Zenici izborio osminu finala Kupa BiH

Zrinjski uvjerljivo slavio u Zenici izborio osminu finala Kupa BiH

U susretu 1/16 finala Kupa na Bilinom polju snage su odmjerili Čelik i Zrinjski, a gosti iz Mostara slavili su s 0:5 i prošli dalje.

Već u 7. minuti gosti su poveli. Kerim Memija je ubacio loptu, a Franko Sabljić je skočio i glavom pogodio mrežu Zeničana za vodstvo gostiju.

Tri minute kasnije gosti su dobili jedanaesterac nakon što je Isaković zakasnio u duelu. Anton Maglica je sigurno realizirao kazneni udarac i postigao svoj prvijenac u dresu Zrinjskog.

U 18. minuti nogometaši Čelika imali su priliku zaprijetiti nakon udarca iz kuta, ali je obrana Zrinjskog očistila opasnost ispred svog gola.

Gosti su imali veliku priliku u 22. minuti, Maglica je bio u dobroj situaciji. Mogao je to bez problema završiti, ali nije bio precizan.

Zrinjski u 24. minuti stiže i do trećeg pogotka na susretu. Matija Malekinušić je raspalio po lopti s peterca i pogodio pod gredu gola Čelika.

U 32. minuti došao je i četvrti pogodak za goste, Čanađija je ubacio, a Sabljić sigurno pogodio.

Četiri minute kasnije Sabljić je upisao hat-trick i donio uvjerljivo vodstvo od 0:5 gostima.

Za konačnih 0:6 pogodio je Petar Mišić u 88. minuti susreta.