27 srpnja, 2024
Korner 365 » Manchester City preokrenuo protiv Zvezde, PSG bolji od Dortmunda, “petarda” Barcelone

1 min read

Facebook

Krenula je nova sezona Lige prvaka i već su viđene neke zanimljive utakmice.

Branitelj naslova europskog prvaka Manchester City pobijedio je na startu Lige prvaka Crvenu zvezdu s 3:1, i to nakon što su gosti poveli potkraj prvog poluvremena.

Barcelona je s 5:0 ispratila Antwerp, a PSG je u derbiju kola s 2:0 nadvisio Borussiju Dortmund.

Lazio se spasio od poraza golom Provedela za 1:1 u 95. minuti dvoboja s Atleticom.

Luka Ivanušec je bio u početnom sastavu Feyenoorda u susretu sa Celticom (2:0) i igrao je do 89. minute.