Korner 365 » Bosna i Hercegovina porazom otvorila nastup na Europskom Prvenstvu u rukometu

Bosna i Hercegovina porazom otvorila nastup na Europskom Prvenstvu u rukometu

Reprezentacija Bosne i Hercegovine porazom je otvorila nastup na Europskom Prvenstvu u rukometu protiv branitelja naslova i favorizirane ekipe Švedske.
Švedska furiozno otvara utakmicu te završava prvo poluvrijeme s uvjerljivih 14-7. Početkom drugog poluvremena BiH dolazi do nekih lakših golova,boljom igrom i uz dozu opuštenosti Švedske uspijevaju smanjiti na -3 u 46.minuti utakmice. Tada se Švedska ponovno budi i pojačava pritisak te dolazi do pobjede s konačnih 29-20.
Najbolji pojedinac susreta je bio Švedski igrač Hampus Wanne s 9 postignutih golova.
Kod Bosne i Hercegovine se istaknuo Adin Faljić s 4 zgoditka.
Švedska opravdava ulogu prvog favorita skupine te je korak bliže prolasku u drugu fazu natjecanja,dok Bosni i Hercegovini preostaje da se okrenu ogledima protiv Nizozemske i Gruzije te tu traže svoju šansu za prolazak dalje.

Švedska – Bosna i Hercegovina 29-20