Korner 365 » Brighton u golijadi srušio Tottenham

Brighton u golijadi srušio Tottenham

Brighton je upisao pobjedu 3:0 protiv Tottenhama u 19. kolu engleske Premier lige.

Domaći su poveli u 11. minuti kada je pogodak postigao 18-godišnji Jack Hinshelwood. Asistenciju je upisao Joao Pedro.

U 23. minuti Joao Pedro je zakucao jedanaesterac preciznim udarcem u donji lijevi kut Tottenhamova gola.

James Milner je izveo korner u 63. minuti, a do lopte je nekako došao Pervis Estupinan, koji je sjajno raspalio iz daljine i pogodio desne rašlje za velikih 3:0 vodstvo Brightona.

U 76. minuti Joao Pedro je mirno realizirao penal preciznim udarcem uz desnu vratnicu.

Alejo Veliz je prošao kroz obranu nakon sjajnog dodavanja i preciznim udarcem savladao vratara u 81. minuti. Lopta je ušla u donji lijevi kut.

U 86. minuti Ben Davis zabio je iz blizine glavom za 4:2, a pogodak je priznat nakon VAR provjere.