Korner 365 » West Ham srušio Arsenal na Emiratesu

West Ham srušio Arsenal na Emiratesu

Nogometaši West Hama upisali su pobjedu rezultatom 0:2 na gostovanju kod Arsenala u 19. kola engleske Premier lige.

U 13. minuti Jarrod Bowen poslao je preciznu loptu u šesnaesterac, a dočekao ju je Tomas Souček i zakucao po sredini gola za vodstvo gostujuće momčadi.

James Ward-Prowse je izveo slobodni udarac i poslao centaršut u šestnaesterac, a Konstantinos Mavropanos je visoko skočio da bi pokupio loptu. Njegov visoki udarac glavom je od stativu ušao u desne rašlje i promijenio rezultat na 0:2 u 55. minuti susreta.

U posljednjoj minuti sudačke nadoknade Said Benrahma je izveo jedanaesterac, ali njegov udarac je obranio Raya i ostalo je 0:2 za West Ham.

Unatoč činjenici da su nogometaši Arsenala imali 30 udarca, od toga 8 u okvir gola, ipak nisu uspjeli postići pogodak.