Korner 365 » Chelsea stigao do minimalne pobjede nad Fulhamom

Chelsea stigao do minimalne pobjede nad Fulhamom

U susretu 21. kola engleske Premier lige na Stamford Bridgeu domaćin Chelsea s 1:0 svladao je Fulham.

U drugoj minuti nadoknade prvog poluvremena Issa Diop pravi prekršaj u svom šesnaestercu, a Cole Palmer iz kaznenog udarca dovodi domaće u vodstvo od 1:0, a to je bio odlučujući trenutak utakmice.

Ovo je treća uzastopna pobjeda za Chelsea, dok Fulham nije uspio potvrditi pobjedu nad Arsenalom u posljednjem kolu rezultatom 2:1, te sada imaju četiri poraza u pet posljednjih prvenstvenih utakmica.

U sljedećem kolu Chelsea će na gostovanje Liverpoolu, ali ih prije toga očekuju utakmice protiv Middlesbrougha u Liga Kupu i Aston Ville u FA Kupu. Fulham će u 22. kolu ugostiti Everton, ali i oni će prvo odmjeriti snage s Liverpoolom u Liga Kupu i Newcastle Unitedom u FA Kupu.