Korner 365 » Napoli svladao Salernitanu golom u sudačkoj nadoknadi, “nula” u dvoboju Genoe i Torina

Nogometaši Napolija pobijedili su Salernitanu 2:1 na domaćem terenu u susretu 20. kola talijanskog nogometnog prvenstva.

Gosti su poveli u 29. minuti poveli pogotkom kojeg je postigao Antonio Candreva, dok je asistent bio hrvatski branič Domagoj Bradarić.

U prvoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena Amir Rrahmani je pao nakon dvoboja u šesnaestercu, a nakon VAR provjere sudac je odlučio dodijeliti kazneni udarac domaćoj momčadi.

Siguran realizator za izjednačenje rezultata bio je Matteo Politano.

U 96. minuti susreta Rrahmani je pucao i pogodio donji lijevi kut gola gostiju i donio veliku pobjedu Napoliju.

Genoa i Torino su u dosta tvrdoj utakmici odigrali bez pogodaka.