Korner 365 » Hajduk uvjerljivim slavljem na Poljudu zadržao vrh ljestvice

Hajduk uvjerljivim slavljem na Poljudu zadržao vrh ljestvice

Pobjeda Hajduka protiv Dinama na Poljudu

Hajduk je u sklopu 15. kola SuperSport HNL-a na Poljudu svladao s 3:1 momčad Varaždina.

Sjajno je Pukštas primio ubacivanje Benrahoua, koji je jedva stigao do lopte na gol-aut liniji. Ubacio je oštru i nisku loptu u peterac, gdje je Pukštas atraktivnim potezom, čini se petom, matirao Zeleniku u 35. minuti susreta.

Samo tri minute kasnije Hajduk je imao 2:0, strijelac je bio Zvonimir Šarlija. Benrahu je ubacio iz kornera, Pukštas šutirao glavom, Zelenika je to obranio, no lopta se odbija do Šarlije, koji gura loptu u mrežu i udvostručuje vodstvo Bijelih.

U 67. minuti Sahiti je dobio loptu na desnoj strani šesnaesterca i poslao povratnu loptu na Krovinovića, koji je naciljao u desni kut Zelenike i riješio pitanje pobjednika.

U 83. minuti Uremović je zatresao vlastitu mrežu nakon oštre niske lopte s desne strane, stoper Hajduka pokušao je otkloniti opasnost, no loše je zahvatio loptu lijevom nogom i poslao ju iza Lučićevih leđa.