Korner 365 » Hercegovina svladala Brotnjo u golijadi

Hercegovina svladala Brotnjo u golijadi

Igrači Hercegovine upisali su pobjedu je u susretu s Brotnjom rezultatom 9:5 u derbiju začelja 9. kola Premijer futsal lige BiH.

Gosti su žestoko krenuli u utakmicu, te su pogotcima Petra Milićevića u 4. i Vinka Palca u 5. minuti vodili 2:0 već u ranoj fazi.

Domaća momčad vraća se u 10. minuti kada autogol postiže vratar Marko Vučić, a onda je uslijedio brzi preokret. Ante Grbešić je u 14. minuti pogodio za 2:2, a Mario Mikulić minutu kasnije za 3:2 te se s tim rezultatom otišlo na odmor.

U 22. minuti Ante Grbešić svojim drugim pogotkom na utakmici postavlja rezultat na 4:2. A onda smo u 25. minuti vidjeli čak tri gola. Prvo je Josip Šarac smanjio rezultat na 4:3, da bi već u sljedećem napadu Zvonimir Ćavar povisio na 5:3.