Korner 365 » Hrvatska u posljednjoj sekundi poražena od Francuske

Hrvatska u posljednjoj sekundi poražena od Francuske

Hrvatska futsalska reprezentacija po drugi put je poražena od Francuske u kvalifikacijama Elitne runde za odlazak na Svjetsko prvenstvo, u Zagrebu su Francuzi slavili 2:1 golom u posljednjoj sekundi.

Šanse Hrvatske za prvo mjesto i direktni plasman na SP tako su svedene na minimum.

Trenutačno je Francuska vodeća s deset bodova, dok druga Hrvatska ima šest.

Iza su Slovačka s četiri boda, a posljednja Njemačka ima tri.

Utakmica je počela sjajno za Hrvatsku jer je već u trećoj minuti za 1-0 pogodio Antonio Sekulić.

Sve do kraja poluvremena igralo se tvrdo i premda je bilo nekoliko prilika na obje strane mreže se nisu tresle.

U drugom poluvremenu Hrvatska nije dugo vremena uživala u vodstvu, u 24. minuti za 1-1 je zabio Toure.

Sve do kraja bolji su na parketu bili Francuzi koji su imali opasnije prilike i bili su bliže drugom pogotku i vodstvu.

Iznimno dobro u tim je trenucima branio hrvatski golman Primić.

U završnici je Hrvatska izvukla vratara te igrala s čovjekom više u polju.

No, takvo što nije iskoristila, čak štoviše, sekundu prije kraja Mouhoudine je zabio gol za francusko slavlje 2-1.

Do kraja kvalifikacija Hrvatskoj još slijedi gostujuća utakmica kod Slovačke te domaći dvoboj protiv Njemačke.