Korner 365 » Inter slavio protiv Milana u gradskom derbiju

Inter slavio protiv Milana u gradskom derbiju

Nogometaši Intera pobijedili su Milan rezultatom 1:2 u gradskom derbiju u sklopu 33. kola talijanskog nogometnog prvenstva koji je odigran na San Siru.

U 18. minuti nakon kornera se najbolje snašao Francesco Acerbi i pogodio za vodstvo Intera.

Marcus Thuram je sjajnu solo akciju i lijepo pogodio za povećanje vodstva u 49. minuti susreta.

Nakon gužve u šesnaestercu na odbijanac je naletio Fikayo Tomori i zakucao loptu u mrežu za smanjenje rezultata na 1:2 u 80. minuti utakmice.

Rezultat se do kraja nije promijenio i Inter je upisao važna tri boda.

U sljedećem kolu Milan će gostovati kod Juventusa, dok će Inter dočekati Torino.

Nogometaši Bologne napravili su veliki korak ka nastupu u Ligi prvaka sljedeće sezone svladavši u susretu 33. kola talijanskog prvenstva na gostovanju u Rimu izravnog konkurenta Romu sa 3-1 (2-0).