20 svibnja, 2024
Korner 365 » Izviđač poražen od Borca u četvrtfinalu Kupa BiH

Izviđač poražen od Borca u četvrtfinalu Kupa BiH

1 min read

Rukometaši Borca ostvarili su izvanrednu pobjedu u uzvratnoj utakmici četvrtfinala Kupa BiH protiv Izviđača rezultatom 30:26.

Ova pobjeda im je omogućila nadoknadu zaostatka od jednog pogotka iz prve utakmice i osigurala plasman u završnicu natjecanja.

Utakmica je bila prepuna uzbuđenja. Izviđač je dominirao veći dio prvog poluvremena, ali je Borac uspio izjednačiti šest sekundi prije kraja prvog dijela. Izviđač je poveo 5:1 u 10. minuti s igračem manje, prisiljavajući Smajlagića na time out.

Međutim, Borac se nije predavao. Subotić je sjajno obranio nekoliko ključnih situacija, a Hadžić je bio neumoljiv u napadu. Borac je uspio izjednačiti rezultat na 11:11 u drugom dijelu nakon serije dobrih poteza.

Drugo poluvrijeme je bilo obilježeno sjajnim obranama Subotića i odlučnim nastupom Borca. Nakon nekoliko promašenih prilika, Borac je uspio stvoriti značajnu prednost, vodeći s tri pogotka razlike.

Nedim Hadžić je bio nezaustavljiv, postigavši čak 11 golova i zaslužujući titulu igrača susreta. Slađan Subotić je također briljirao s devet obrana, dok su Đurđević, Zalevski, Klimavec i Kalamanda svaki postigli po tri pogotka.

Ova pobjeda ima poseban značaj za Borac, budući da su prekinuli niz od sedam uzastopnih poraza protiv Izviđača. Posljednji put su trijumfirali protiv njih prije više od dvije godine.