9 svibnja, 2024
Korner 365 » Široki s lakoćom svladao Bosnu za kraj regularnog dijela

Široki s lakoćom svladao Bosnu za kraj regularnog dijela

1 min read

Košarkaši Širokog upisali su pobjedu 82:71 protiv Bosne u susretu 22. kola Košarkaškog prvenstva BiH koji je odigran u GSD Pecara.

Široki gotovo cijeli susret kontrolirao događanja na terenu i bio u vodstvu, a rezultat je na poluvremenu bio 46:39.

Ključnom se pokazala treća četvrtina, u kojoj je domaćin potpuno dominirao i stekao visoko vodstvo, a na početku posljednje dionice stigao je i do velikih 22 koša prednosti, nakon čega Bosni nije bilo povratka i mogla je samo ublažiti svoj zaostatak, što je na kraju i uspjela.

Široki je do pobjede predvodio Čolak sa 15 koševa, 2 skoka i 2 asistencije, dok je kod gostiju Cousins zabilježio 17 koševa, 4 skoka i 6 asistencija.