Korner 365 » Juventus preokretom do pobjede Salernitane

Juventus preokretom do pobjede Salernitane

U susretu 19. kola talijanske Serije A nogometaši Juventusa preokretom su svladali Salernitanu u gostima rezultatom 1:2 u ludoj završnici utakmice.

Giulio Maggiore završio je lijepu akciju i pogodio u 39. minuti susreta. Primio je loptu i silovito pucao, a lopta je ušla u gol uz lijevu stativu.

Strijelac vodećeg pogotka Maggiore dobio je drugi žuti i crveni karton u 53. minuti.

U 65. minuti Samuel Iling Junior je naletio na loptu unutar kaznenog prostora i svladao vratara udarcem u desne rašlje za izjednačenje gostujuće momčadi.

Do preokreta i pobjede u 91. minuti Juventus je stigao nakon što je Danilo ubacio loptu u šesnaesterac, a Dušan Vlahović je pogodio glavom za veliko slavlje gostiju.

Juve je ponovo na minus dva od vodećeg Intera, dok je Salernitana na začelju s 12 bodova.