Korner 365 » Manchester City rutinski slavio kod Leipziga, Newcastle pregazio PSG

Manchester City rutinski slavio kod Leipziga, Newcastle pregazio PSG

City slavio 3:1 kod Leipziga

RB Areni Leipzig dočekao je Manchester City u dvoboju drugog kola skupine G Lige prvaka, a pobjedu je rezultatom 1:3 upisao aktualni europski prvak.

City je stigao do vodstva u 25. minuti kada je Silva proigrao Lewisa, a mladi veznjak asistirao je Fodenu koji pogađa za goste.

Na otvaranju drugog poluvremena Leipzig je došao do izjednačenja kada je nakon brze kontre pogodio Openda.

U 84. minuti trenutak genijalnosti sjajnog argentinskog napadača i Manchester City golom Juliana Alvareza ima vodstvo od 2:1 na asistenciju Dokua.

U 92. minuti Alvarez je asistent, a strijelac je Doku koji postavlja konačnih 1:3 za Manchester City.