Korner 365 » Radnik iznenadio Borac i prekinuo niz pobjeda banjalučkog kluba

Radnik iznenadio Borac i prekinuo niz pobjeda banjalučkog kluba

Borac ispao od Radnika

Nogometaši Radnika prekinuli su pobjednički niz Borca i slavili su nakon 1:1 u regularnom dijelu i boljeg izvođenja jedanaesteraca u Kupu Republike Srpske pred oko 500 gledatelja.

Za vodstvo gostiju u 4. minuti zabio je Pena, a izjednačenje domaćoj momčadi donio je Došlo u 32. minuti susreta.

Nakon regularnog dijela pristupilo se izvođenju jedanaesteraca u kojem je spretno i sretno rezultatom 5:4 slavio Radnik. Zanimljivo je da je baš jedan od najiskusnijih igrača gostujuće momčadi Stojan Vranješ u petoj seriji zatresao gredu.

Za Radnik su u raspucavanju precizni bili Vasić, Kruz, Amidžić, Santrač i Došlo, dok su za Borac pogodili Pjeović, Čavić, Makarić i Hrelja, a jedini koji je promašio bio je Vranješ.