Korner 365 » Manchester United čudesnim preokretom do pobjede u dvoboju s a Aston Villom

Manchester United čudesnim preokretom do pobjede u dvoboju s a Aston Villom

Manchester United je na Old Traffordu preokretom svladao Aston Villu s 3:2 u susretu 19. kola engleske Premier lige.

U 21. minuti kapetan gostujuće momčadi John McGinn je pogodio iz slobodnog udarca za prednost Aston Ville.

Gosti su udvostručili prednost u 26. minuti, a strijelac je bio Leander Dendoncker i činilo se kao da će navijači Uniteda doživjeti novo razočaranje.

Na otvaranju drugog poluvremena poništen je pogodak Garanacha zbog zaleđa.

U 59. minuti Rashford je poslao precizno dodavanje u šesnaesterac, a tamo se najbolje snašao Alejandro Garanacho koji pogađa mrežu sunarodnjaka Martineza.

Minutu iza toga Leon Bailey u situaciji jedan na jedan puca, ali Onana sjajno brani njegov udarac.

Prvo ime susreta bio je svakako argentinski napadač Garanacho koji je u 71. minuti primio loptu na nekih desetak metara i pucao, a lopta se odbila od jednog igrača Aston Ville i prevarila Martineza za izjednačenje domaće momčadi.

U 82. minuti Rasmus Hojlund je primio loptu u šesnaestercu i pucao, a lopta se od lijeve vratnice odbija u mrežu za eksploziju na tribina Old Trafforda i veliki preokret.