Korner 365 » Mladi Vatreni ispustili pobjedu u posljednjim trenucima

Mladi Vatreni ispustili pobjedu u posljednjim trenucima

Hrvatska U21 remizirala s Grčkom

Hrvatska U-21 nogometna reprezentacija odigrala je u Grčkoj protiv svojih vršnjaka neriješeno 2:2. Na stadionu Tripoli Arkadia, slobodno možemo reći, Hrvatska je na kraju poklonila pobjedu Grčkoj.

Domaćin je poveo preko Sourlisa u 11. minuti nakon mlake reakcije hrvatske obrane, no njihovo vodstvo nije dugo trajalo.

U 23. je izjednačio Veldin Hodža, a Hrvatska je potom zagospodarila terenom.

Kontrolirali su izabranici Dragana Skočića dobar dio susreta, a nakon nekoliko odličnih prilika došli su do vodstva golom Ljubičić u 66. minuti.

Nakon toga i dalje su dominirali, imali nekoliko poluprilika te ništa nije upućivalo na to da će domaćin izjednačiti.

No, upravo se to dogodilo nakon neshvatljivog nesporazuma između jednog braniča i vratara Čavline.

Koutsias je zabio u 90. nakon što je zaobišao vratara Hrvatske.

Hrvatska ima četiri boda iz dvije utakmice, dok Grčka ima pet iz tri.