26 srpnja, 2024
Korner 365 » Nottingham preokretom slavio kod Newcastlea, Wood srušio bivši klub

Nottingham preokretom slavio kod Newcastlea, Wood srušio bivši klub

Nogometaši Nottingham Foresta upisali su pobjedu preokretom 1:3 na gostovanju kod Newcastlea u susretu 19. kola engleske Premier lige.

U 23. minuti vodstvo domaćoj momčadi donio je Alexander Isak pogotkom s bijele točke.

Za izjednačenje gostiju svoj prvi pogodak na susretu postigao je Chris Wood u prvoj minuti sudačke nadoknade prvog dijela. Asistenciju je upisao Elanga.

U 53. minuti pogodak je ponovno postigao Wood koji je rutinski prošao domaću obranu i matirao vratara, a Elanga je opet bio asistent.

Za konačnih 1:3 sjajnom solo akcijom Wood je postigao hat-trick u 60. minuti susreta. Asistenciju je zabilježio Murillo.

Wood je u Nottingham došao upravo iz Newcastlea ovoga ljeta za 17 milijuna eura.