Korner 365 » Posušje porazom od Borca završilo jesenski dio sezone

Posušje porazom od Borca završilo jesenski dio sezone

Nogometaši Posušja poraženi su rezultatom 0:2 od banjalučkog Borca u susretu 18. kola Premijer lige BiH na Mokrom Docu.

U 5. minuti za vodstvo gostiju pogodio je Alen Jurilj, dok je Jakov Blagaić upisao asistenciju.

Fićović je dobro pucao u 21. minuti, ali brani Galić.

Dvije minute kasnije Kamenar je ubacio iz kornera, Lučić pokušao iz blizine, ali lopta ide pored gola.

Erick je u 27. minuti pokušao s 30 metara, ali lopta odlazi pored gola Borca.

Tri minute kasnije Jurilj je izašao sam pred Galića, ali pobjegla mu je lopta u presudnom trenutku.

U 65. minuti dobra prilika za Jurilja koji je pucao s ruba šesnaesterca, ali nije bio precizan.

Jovo Lukić je u 69. minuti bio u velikoj prilici, ali s nekih 10 metara puca preko gola.

Jovo Lukić je prošao po lijevoj strani i uputio povratnu loptu za Zorana Kvržića koji lijepo pogađa s ruba šesnaesterca u 74. minuti susreta.

U 84. minuti Hrelja je pucao, ali je Kolić bio spreman na njegov udarac.

Treba spomenuti kako je tijekom igre jak vjetar stvarao dosta problema igračima na terenu.