Korner 365 » Svi rezultati 14. kola Druge lige FBiH – Jug: Kruševo i Ljubuški dijele prvo mjesto

Nogometaši Brotnja su dočekali Stolac na Barama i slavili s 3:1 u susretu 14. kola Druge lige FBiH - Jug.

Nogometaši Brotnja su dočekali Stolac na Barama i slavili s 3:1 u susretu 14. kola Druge lige FBiH – Jug.

Nekadašnji prvak BiH poveo je preko Ivana Prskala u 55. minuti susreta.

Stolac je stigao do izjednačenja pogotkom Josipa Marića u 62. minuti.

Branimir Planinić zabio je za vodstvo domaće momčadi od 2:1 u 72. minuti utakmice.

Pitanje pobjednika riješeno je u 82. minuti kada je za konačnih 3:1 za Brotnjo pogodio Arsim Gaši.

HNK Rama je na stadionu Luka dočekala mom Klisa i poražena je rezultatom 1:2 u dramatičnom susretu.

Gosti su poveli u 7. minuti kada je pogodak postigao Aid Kudra.

U ludoj završnici ovog susreta domaći su iz jedanaesterca došli do izjednačenja u 92. minuti preko Ivana Jelačića, da bi gostima samo minutu kasnije Ajdin Mujala donio pobjedu.

Nogometaši Neuma dočekali su momčad Čapljine i upisali minimalnu pobjedu od 1:0 na stadionu Meteriz.

Strijelac jedinog pogotka bio je Filip Šutalo u 30. minuti susreta.

Prvoplasirano Kruševo dočekalo je Međugorje u susretu koji je završen 1:1.

Gosti su poveli u 7. minuti pogotkom Marina Milićevića, a domaćin je izjednačio u 9. minuti kada je pogodio Salko Jazvin.

Višići su na stadionu Čaeri dočekali Slogu iz Uskoplja, a susret je pripao gostima koji su slavili s 1:2 nakon preokreta.

U 45. minuti Robert Bunoza donosi prednost domaćoj momčadi.

Gosti su do izjednačenja došli u 75. minuti kada je pogodio Osman Abazović.

U 90. minuti preokret i tri boda gostima donosi Antonio Delač.

Kamenšnica je dočekala Grude i susret je okončan rezultatom 2:2 na stadionu Bilo Polje.

Domaća momčad je došla do prednosti autogolom Ivana Bašića u 41. minuti susreta, a izjednačenje gostima u 57. minuti donio je Filip Markota.

Grude su došle do preokreta pogotkom Andrije Braćića u 65. minuti, ali domaćini su uspjeli doći do izjednačenja i uzeti bod u ovom susretu, a strijelac u 84. minuti bio je Pavo Čeko.

Ljubuški je dočekao Troglav na Babovcu i slavio 1:0 u derbiju ovog kola.

Pobjedu domaćoj momčadi svojim pogotkom u 64. minuti donio je Marko Čuljak.