Korner 365 » (VIDEO) Vatreni zabio prvi gol za Sassuolo

(VIDEO) Vatreni zabio prvi gol za Sassuolo

Cagliari je ostvario pobjedu nad Sassuolom rezultatom 2:1 u 15. kolu Serie A, a Sassuolo je stekao prednost od 1:0 u sedmoj minuti zahvaljujući golu Martina Erlića.

Armand Lauriente je izveo korner, a hrvatski reprezentativac je primio loptu na crti peterca i glavom ju poslao u mrežu.

No, domaćin je preokrenuo rezultat u dramatičnom završetku utakmice.

Gianluca Lapadula je postigao pogodak u 93. minuti, dok je Leonardo Pavoletti zabio čak u 98. minuti.

Cagliari je tako stigao do 13 bodova, zauzimajući 16. poziciju, dok je Sassuolo na 15. mjestu s dva boda više.

Prema informacijama s Transfermarkta, ovo je bio prvi gol koji je Erlić postigao za Sassuolo u službenim utakmicama.

Tijekom ove sezone, upisao je 16 nastupa, a ukupno je odigrao 44 susreta. Erlić, bivši član Dinama, Rijeke i Parme u mladosti, promijenio je nekoliko talijanskih klubova od 2014. godine, uključujući Parmu, Sassuolo, Südtirol i Speziju.

Erlić je postao ključni igrač početne postave Sassuola tijekom ove i prethodne sezone, a s klubom ima ugovor do ljeta 2026. godine. Također, redovito je pozivan u hrvatsku reprezentaciju, gdje je do sada ostvario sedam nastupa. Transfermarkt procjenjuje njegovu tržišnu vrijednost na pet milijuna eura.