Korner 365 » Završena polusezona u Drugoj ligi FBiH-Jug: Poznati svi rezultati

Završena polusezona u Drugoj ligi FBiH-Jug: Poznati svi rezultati

Nogometaši Troglava i Kruševa odigrali su 1:1 na Zgonama u susretu 15. kola Druge lige FBiH-Jug.

Gosti su poveli u 61. minuti, a strijelac je bio Irhad Turajlić.

Izjednačenje momčadi Troglava donio je Martin Vrgoč u 82. minuti susreta.

Zanimljivu utakmicu odigrali su Međugorje i Višići, a pobjeda je pripala gostima koji su s 2:3 slavili u ovom susretu.

Robert Bunoza donio je prednost gostima pogotkom u 35. minuti, ali samo tri minute kasnije Kristijan Stanić pogađa za izjednačenje.

Petar Milićević zabija u 49. minuti za vodstvo domaće momčadi.

Međutim, gosti stižu do izjednačenja u 51. minuti pogotkom Ante Pažina.

Gosti stižu do potpunog preokreta i pobjede u 92. minuti kada svoj drugi pogodak na susretu postiže sjajni Bunoza.

Nogometaši Gruda su na stadionu Elić Luka dočekali momčad Rame. Podijelili su bodove u susretu koji je završen 0:0.

Kamešnica je uspjela iznenaditi Stolac na gostovanju i slavila je rezultatom 0:1 za kraj polusezone.

Odlučujući pogodak na susretu postigao je Josip Stipić u 34. minuti susreta.

Brotnjo je na gostovanju u Jablanici svladalo s 0:1 momčad Turbine.

Pogodak odluke postigao je Josip Ereiz u 92. minuti susreta.

Podsjetimo, da je jučer momčad Ljubuškog svladala Čapljinu, dok je Klis pobijedio Neum.