Korner 365 » Zrinjski rutinski svladao GOŠK u Gabeli

Zrinjski rutinski svladao GOŠK u Gabeli

Nogometaši Zrinjskog svladali su GOŠK rezultatom 1:5 u susretu 15. kola Premijer lige BiH koji je odigran na stadionu Perica Pero Pavlović u Gabeli.

Rijad Šuta je pokušao zagraditi loptu i pogriješio, a Ćorluka se najbolje snašao ukrao loptu i uputio je prema Bilbiji kojeg je srušio vratar Vasilj i dosuđen je jedanaesterac za Zrinjski u 10. minuti susreta. Bilbija je sigurno realizirao jedanaesterc i postigao svoj 11. pogodak u sezoni.

Vodstvo gostiju udvostručio je Tomislav Kiš u 37. minuti susreta.

Pitanje pobjednika na ovom susretu je riješeno na otvaranju drugog poluvremena kada je nakon asistencije Ivančića pogodio Tarik Ramić za 0:3 vodstvo Zrinjskog.

U 81. minuti nakon ubačaja iz kuta najviši u skoku je Bilbija za 0:4 vodstvo Zrinjskog.

Samo dvije minute kasnije Franko Sabljić pogađa za 0:5 prednost gostiju.

Rijad Šuta je uspio postići utješni pogodak za domaću momčad u 85. minuti susreta.

U sljedećem kolu GOŠK u Gabeli dočekuje Široki Brijeg, dok će Zrinjski gostovati kod Zvijezde 09 u Ugljeviku.