27 srpnja, 2024
Korner 365 » Zvijezda i Velež podijelili bodove u Ugljeviku

Zvijezda i Velež podijelili bodove u Ugljeviku

2 min read

Nogometaši Zvijezde 09 i Veleža odigrali su 0:0 u susretu 12. kola Premijer lige BiH igranom na Novom Gradskom stadionu u Ugljeviku.

Ušla je Zvijezda 09 s dosta više energije u ovaj susret i pokušavala zaprijetiti gostujućem vrataru, ali su pokušaji bili bezopasni. Veliku priliku imao je Godswill Vadze, ali lopta pogađa vanjski dio mreže. Igralo se prilično brzo i dinamično u prvom poluvremenu, ono što je bilo dobro za prvi dio prvog poluvremena da nije bilo ni previše prekršaja i prekida igre, tako da je utakmica imala dobar tijek.

Asmir Suljić imao je u 25. minuti gurnuo loptu za Guliashvilija koji je puca pored vratnice.

Do poluvremena je ritam utakmice opao, pa se s početnim rezultatom 0:0 otišlo na odmor.

U nastavku susreta na terenu je mnogo bolja Zvijezda 09 i mnogo bliža pobjedi, ali vratar Hadžikić i Ante Hrkać bili su na visini zadatka i spasili Veležov gol. Igrala se 66. minuta susreta kada je u dobroj prilici bio Novica Maksimović. Dobio je veteran Zvijezde 09 loptu u visini jedanaesterca, ostao je sam i mogao je birati stranu gdje će pucati, snažno je raspalio po lopti, ali Osman Hadžikić dobrom obranom sprječava da lopta ode u mrežu.

Desetak minuta kasnije još jedna velika prilika za Zvijezdu. Krsta Đorđević je izašao sam na Hadžikića i prebacio loptu preko vratara gostiju, ali pred gol crte loptu stiže Ante Hrkać i klizećim startom je izbacuje u korner.

Mogao je na kraju Velež i do pobjede. Tarik Šikalo bio je u dobroj prilici nakon što je sačekao loptu na vrhu kaznenog prostora, ali puca preko gola i ostalo je 0:0 u ovom susretu.