27 srpnja, 2024
Korner 365 » Budimir: Nije bilo lako igrati 25 minuta s igračem manje i tražiti pobjedu

Budimir: Nije bilo lako igrati 25 minuta s igračem manje i tražiti pobjedu

1 min read

NK Široki Brijeg i HŠK Posušje odigrali su 1:1 u susretu 13. kola Premijer lige BiH koji je odigran na stadionu Bare u Čitluku, a trener širokobriješke momčadi Marijan Budimir komentirao je tijek ove utakmice i igru u susjedskom dvoboju.

“Dobro smo ušli u utakmicu. U prvih 15 minuta imali smo dvije prilike u kojima je njihov vratar dobro reagirao. Nakon toga je Posušje preuzelo kontrolu i zabili su taj gol iz slobodnog udarca. Moram vidjeti što je točno tu bilo. Uglavnom, nismo se snašli, igrali smo i protiv vjetra i tada je Posušje bilo bolje. U nastavku smo se ušli odlučnije, vjerovali smo kako možemo okrenuti utakmicu. Napravili smo sitne taktičke promjene, zabili gol i mislim kako smo u uvodnih 20 minuta drugog poluvremena, odnosno do crvenog kartona bili bolji suparnik na terenu. Nažalost, nakon toga se dogodila jedna nesmotrenost, glupost našeg igrača i nije bilo lako igrati 25 minuta s igračem manje i tražiti pobjedu. Morali smo se povući i praktično braniti taj neriješen rezultat. Mislim da je bilo 11 na 11 da bi dobili utakmicu”, rekao je trener Širokog Brijega Marijan Budimir u obraćanju novinarima nakon remija u susjedskom ogledu.