Korner 365 » Genoa i Inter podijelili bodove, Lazio bolji od Frosinonea

Genoa i Inter podijelili bodove, Lazio bolji od Frosinonea

U susretu 18. kola nogometnog prvenstva Genoa i Inter odigrali su 1:1 na stadionu Luigi Ferraris.

U 42. minuti goste je u vodstvo doveo Marko Arnautović koji je pokupio odbijenu loptu i zatresao mrežu.

U sedmoj minuti sudačke nadoknade prvog dijela Albert Gudmundsson je ubacio loptu iz kuta, a rumunjski stoper Radu Dragusin je bio na pravom mjestu u pravo vrijeme i skrenuo loptu glavom u donji lijevi kut gola Intera.

Lazio je na Olimpicu dočekao Frosinone i upisao pobjedu 3:1 nakon preokreta.

Gosti su poveli iz jedanaesterca kojeg je realizirao Matias Soule u 57. minuti susreta.

U 70. minuti Taty Castellanos je ispratio ubačaj kojeg je uputio Gustav Isaksen i glavom pogodio za izjednačenje.

Samo dvije minute kasnije Isaksen je primio loptu, izašao sam pred vratara i pogodio za vodstvo domaće momčadi.

Za konačnih 3:1 i rješenje pitanja pobjednika u ovom susretu pogodio je Patric u 84. minuti nakon što mu je asistirao Castellanos.

Ranije su odigrana dva susreta.

Fiorentina je svladala Torino rezultatom 1:0, a strijelac odlučujućeg pogotka bio je Luca Ranieri u 83. minuti susreta nakon asistencije Kayodea.

Napoli i Monza su odigrali 0:0 u susretu koji je bio prepun tenzija i čak tri crvena kartona, a gosti su imali promašen jedanaesterac u 68. minuti susreta.